Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.06. 17:13  l  #8948

3.sor

Válasz PredJoe hozzászólására (#8946)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.06. 8:01  l  #8947
Nem láttam a meccset, csak az összefoglalót, de úgy gondolom, hogy a mai győzelmet 99 %-ban Crawfordnak köszönhetitek. Egyszerűen nem tudott hibázni a faszi.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.06. 7:14  l  #8946
Még utóbb is kiderül, hogy mi jobban megmogyoróztunk titeket, mint a nagy Minnesota.. Grat amúgy!
1.sor

------------
  Suter, Weber, Jones, Girard, Subban, Ellis..

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.06. 4:43  l  #8943
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!
  Az első harmadban jobbak voltunk, majd utána jöttek a rohamok, akkor már a védekezésre összpontosítottunk,
és hála Crawfordnak és a csapategységnek, alapjában véve nem érdemtelenül nyertünk.

3-0 ide, innen nem tudom elképzelni, hogy ez a Wild négyszer egymás után megverjen minket.

-Kane annyi gólt lőtt egyedül a szériában, mint a Wild összesen.
-29-0 a szezonban, ha két harmad után vezetünk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.04. 16:53  l  #8942
reggel rohanni kellett melóba,nem volt idö a történteket lereagálni,de ez igen emberek,igy kell ezt csinálni! Crawford bitang jól védett,de istenigazából jól teljesitett az egész csapat.
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.04. 11:51  l  #8941
Hát ez eddig úgy alakul ahogy kell, de most jön a neheze.
Ezen a két meccsen jól összeálltunk. Nagyon erős ez a Wild, de egyenlőre mi jobbak vagyunk. alapszakaszban a win streak-ek alatt láttam ennyire egybe a brigádod, szóval meglehet simán egy Minnesotában.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.04. 5:19  l  #8940
Ez a mai egyértelmű volt. Hoztuk a hazai kötelezőket, a neheze most jön, egyet el kell hozni Minnesotából.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.04. 4:22  l  #8939
  Nem akarom elkiabálni, de eddig majdnem tökéletes meccset játszunk, védekezésben mindenféleképpen.
Szerencsére megint nagyon koncentráltan játszunk, és egy kicsit úgy érzem a Wild nem igazán tud mit kezdeni ezzel.

Itt a végén Rozsivalt nem tudom miért küldték ki, de nagyon jó lenne ha a 3. harmad elején, ezt a 2 percet ki tudnánk védekezni.
.
.
.
Kár volt említeni, nem tudtuk megoldani, hogy ne kapjunk gólt.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 7:36  l  #8936
Szép volt, srácok, szurkolok nektek, ennek a csapatnak nyernie kell idén!
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 6:43  l  #8935
Azért az is brutális, hogy alapszakaszban 25 meccsen kezdtük a 3. harmadot előnnyel és mind a 25
meccset nyertük is. Szerencsére ez most is folytatódott.

Visszanézve az első gólunkat, Suternek igaza volt Saad megfogta a botját, szóval akkor sem szólhattunk volna
egy szót, ha annulálják a találatot és kiküldik két percre.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 6:23  l  #8934
Vermette-nek meg egy hatalmas respekt,igaz nem egy pontgyáros,de amit összemelózik a meccseken,az elött kalapot le!!!
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 6:21  l  #8933
a záróharmadban megint jól nyomtuk,Teravainen elsö playoff gólja
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 6:21  l  #8932
Jó húzás volt ez a TT-Versteeg csere (mondjuk, ha nem ő lövi a győztes gólt, akkor is).

Hosszú lesz ez a széria.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 5:27  l  #8931
azt hittük elég kiküldeni a botot a második harmadra. ahhoz képest,hogy alig tudtunk kijönni a harmadunkból,hálásnak kell lennünk a vezetésért!
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 5:22  l  #8930
de kellett ez a gól a végére
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 5:00  l  #8929
Komolyan mondom nem értem

mik ezek az összezuhanások? Nyomunk egy majdnem tökéletes harmadot, és akkor ilyen soft gólokkal
visszahozzuk a meccsbe őket.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 4:55  l  #8928
aztán pillanatok alatt összebalfaszkodunk kettöt is,de hogy a másodiknál Crawford mire várt??????
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 4:25  l  #8927
  Az első pillanattól lehetett érezni, hogy ma teljes koncentráltság van és nagyon figyelünk a védekezésre,
és kb. az első tíz percben nem is nagyon tudtunk érdemi offenzivitást produkálni az első sor kivételével.
Az első gól megnyugtatta a csapatot, és lassan lassan elkezdtük játszani a puck possession játékunkat,
és akkor már jöttek a további gólok a többi sortól is.

Ja, és Crow új maszkja is elég tetszetős.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.05.02. 4:24  l  #8926
remek harmad! csak igy tovább Kane kapásgólja
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.29. 18:00  l  #8925
Ez jó hír.
Nézve a youtube montázst, elég kapuérzékeny a srác, kint sokan Kanehez hasonlítják.
Skillben ez nagyszerű, de termetben már nem annyira. Ha jön, akkor Versteeg gyaníthatóan megy
nyáron, és ha Bickell is megy akkor minden idők legsoftabb csapata leszünk.
1.sor

Válasz zetterberg40 hozzászólására (#8924)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.29. 15:36  l  #8924
Igor Eronko: #SKA VP to R-Sport: ‘Artemi Panarin decided to sign with #Blackhawks. We've an agreement he'll return to #KHL if he’s not making roster’

Válasz paquito hozzászólására (#8922)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.29. 9:57  l  #8923
ajj Zhamnovot mennyire imádtam, ennyire alkesz fejű és pengés játékost egyben ritkán látni :D
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.29. 3:28  l  #8922
      Elliotte Friedman
‏@FriedgeHNIC

'...Hearing free-agent F Artem Panarin, who led KHL champion St. Petersburg in scoring, is getting close to joining the Chicago Blackhawks...'

Na, ez egy érdekes húzás lenne Bowmantől. Egyrészt baromira nincs kultúrája az oroszoknak nálunk, talán Zhamnov volt az utolsó aki tudott
valamit mutatni a hokiból, és bár a közkedvelt Mike Smith révén volt egy orosz imádati korszakunk (6 v 7 orosz per draft), de az epic failnek bizonyult.

Másrészt, kezdődik a re-tool Toewsék gigakontraktusainak életbe lépése kapcsán és jó látni, hogy minden opcióra nyitottak vagyunk.

Állítólag a srácnak meg akarta duplázni a fizuját a Szentpétervár, de visszautasította, mert mindenképp át akar menni az NHL-be, mondjuk, tud válogatni,
mert több mint 10 csapat érdeklődik iránta. Ott lesz a mostani VB-n is, legalább lesz okom belenézni egy-két meccsbe.

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.28. 22:32  l  #8921

Szerintem egy kicsit alulértékelt csapat a Wild, pedig ha előbb kapnak észbe, és korábban hoznak kapust, akkor a Centralt is megnyerhették volna. Nincs jelentősége, de rájuk tettem a Blues ellen az Indexen.

Jól emlékszem a tavalyi párharcunkra, a minnesotai meccsek brutálisak voltak, a Kings sem tudott olyan fölénybe kerülni ellenünk, mint ők. Kane góljával egy olyan hatodik meccset nyertünk OT-ben, amelyen Crawford tartott minket életben, agyonnyerhették volna. Ellenük nehéz ügy lesz fordítani két- vagy háromgólos hátrányból.

Ennyi parázás után azért hozzáteszem, lenyűgöző volt az az erőteljes fölény, amire olykor képesek voltunk a Preds ellen. Különösen a negyedik meccs 3OT-ja volt impresszív, hiszen kiélezett helyzetben, a meccs olyan szakaszában toltuk le őket, amikor minden apró hiba végzetes lehetett volna. Örülök, hogy Desjardains bekerült a 4. sorba, már nem csak salary dumpot látok benne. Ben Smith inkább amolyan crash the net típus volt, Desjardains jól bulizik, néha helyzetet is kreál, ütközik, na és ugye fontos gólt lőtt a 3. meccsen. A másik trade-ünk, Timonen viszont melléfogás, Q sokszor csak padoztatja, és öt védővel nyomja. Ha nem nyerünk kupát, akkor tuti Bowman orra alá dörgölik, hogy egy rommá sérült, 40 éves bekkel "erősített". Vermette-tel még várok, de beszédes volt, hogy Q kihagyta őt az első két meccsen. Érdekes a Crawford-Darling ügy is. Egy hete nem volt kérdés, hogy Darlinggal kell kezdeni, most meg Crawfordra mondom ugyanezt

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.28. 19:43  l  #8920
  '...sok ez a kapott gól basszus...'

Egyetértek. Sürgősen össze kell rakni megint a védekezést, mert ennyi kapott góllal nem sok mindent lehet elérni
a továbbiakban. Ha megint koncentráltan tudunk figyelni hátul még Crawford/Darling bravúrjaira sem biztos, hogy szükség lesz,
elég egy stabil de konzisztens kapusteljesítmény.

Közben az AHL-ben, a 7 év után először playoffoló farmcsapatunk behúzta az első két meccsét, méghozzá idegenben.
Most mennek Rockfordba, és legalább egyet kell hozni az ottani esetleges 3 meccsből (best of 5).
1.sor

Válasz bismarck hozzászólására (#8919)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.28. 15:58  l  #8919
sok ez a kapott gól basszus. bár igaz hogy a gólok több mint a felét a két vesztes meccsen nyeltük be,azokat a meccseket jól elbaszarintottuk. szerencse hogy még két elbaszott meccsel sem ment rá a sorozat,szerencsétlen esetben akár egy ilyen elrontott meccs végzetes lehet.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.27. 0:38  l  #8916
  Ezek szerint csak az első körben nézik a Wild card pozíciót.... azért egy flames-nek jobban örültem volna, nyírta volna ki egymást a Ducks meg a wild

U.a mint tavaly, csak Heatly helyett sajnos most van egy Vanek.. . kemény lesz, de nem lehetetlen, bár úgy 3 hete Ducksot és a Wildot tettem meg nyugatról Stanley várományosnak.. (Kane remélem hamar 100%-os lesz)
Nagyon összeálltak február óta a vadak
1.sor

Válasz paquito hozzászólására (#8915)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.27. 0:10  l  #8915
Így viszont, hogy a Minnesotával meccselünk, nálunk a pályaelőny, ami egy esetleges 7. ütközetet nézve kedvező számunkra.

Nagyon nehéz és hosszú széria lesz, ismerik egymást a csapatok, az elmúlt két évben is összefutottunk de ha a minta folytatódik
akkor 7 meccsen továbbmegyünk, úgy hogy mind a 4 hazai meccset hozzuk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.26. 21:55  l  #8914
Fisher, Weber sérülés, két OT behúzása nálam ez a szerencse faktor.

Mi mindenképp a STL-MIN továbbjutójával játszunk. Szerintem jobb csapat a Blues de nekünk nagyon nem fekszik a Wild stílusa.
Ha velük táncolunk, szerintem fel lehet készülni egy Nashville 2.0 szériára, csak az ő sztárjaik egészségesek. Kétszer elpicsáztuk
őket mostanában, és előbb-utóbb ők is megteszik velünk ezt.
1.sor

Válasz Kbit hozzászólására (#8913)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.26. 18:47  l  #8913
Kena Toews Keith Sharp ismét PO módban tolják, ez sok volt már a Weber nélküli Preds-nek, ha ő ott van, Toews nem tud ficánkloni.. láthatóan őt tudták legkevésbé megfogni, meg az első 3-4 meccsen Saad-ot.
Szerencsénk... lehet, hogy volt... igen, Keith ritkán lő ekkora gólokat

Nagyon drukkolok a Bluesnak, mert a Wild ellen nem sok esélyt látok semmire sem.. ráadásul azt hiszem ha a Wild megy tovább akkor mi a Flames-el toljuk? Mondjuk eléggé lendületben vannak, de nem hinném, hogy jobbak a Preds-nél..

Az évközben félelmetes volt ez a Nashville, kár, hogy a szezon végén leeresztettek... szerintem nem tudtak már ismét teljes lángra gyúlni, ez okozta a vesztüket most.
Nagyon jó meccsek voltak
1.sor

Válasz paquito hozzászólására (#8911)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.26. 12:05  l  #8912
Gratula, sok sikert, szedjétek össze magatokat, mert ez a második körben kevés lesz
3.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2015.04.26. 5:11  l  #8911
  Irtó nehéz dió volt ez a Nashville, úgy gondolom, a rutin, a sztárok és a szerencse hozta a szériát nekünk,
mert játékban simán partiban voltak, sőt... (egyébként ritka kulturált playoff csata volt ez)
A párosításnál nagyon tartottam Rinnétől de szerencsére csak egy teljesen átlagos teljesítményt hozott.

A Toews, Kane érában 9-szer fordult elő, hogy a 6. összecsapáson eldönthettünk egy párharcot, az arány 9-0.

Mindegy hogy Wild v. Blues (én őket preferálnám) de a továbbiakban több kell, és ezeket az összeomlás jellegű